Підготовчий етап
Пошук і підбір вакансій
Процес працевлаштування
Що відбувається після працевлаштування?
Працює в адвертайзинговій компанії, що займається покращенням ефективності рекламних кампаній. Працевлаштувався в компанію через півтора тижня післязавершення навчання.
Починав з тестування нескладних фрагментів інтерфейсу, та написанню тест-кейсів в Testrail, згодом почав тестувати SQL бази даних.
За 4 місяці роботи почав працювати з Postman, проводив перевірки даних та оптимізацію процесів за допомогою Clickhouse. Найскладнішим було тестування cron,consumer через Docker. Завдяки підтримці та навчанню в TJHelpers час роботи Максима на проєкті було виправлено велику кількість багів та стабільність роботи сервісу вийшла на новий рівень.
Основна задача проєкту, в якому працює Дмитро - це розробка системи замовлення технічної та програмної продукції. На проєкті працює з кінця вересня 2022 року.
Починав роботу з мануального тестування, відповідав за розвʼязання проблем рефакторингу наявних тест-кейсів. Згодом почав вивчати автоматизацію. За допомогою навчання TJHelpers освоїв JavaScript (для написання автотестів) та Protractor (основний тестовий фреймворк).
Найскладнішим для Дмитра були задачі з автоматизації UI та автоматизації локалізації, разом з командою підтримки Дмитро виконав ці задачі та даний момент покрив автоматизацією 80% функціоналу.
Головна навичка, яка допомогла Дмитру досягти швидкихрезультатів - це не зациклюватись на складності завдання і не боятися звернутись із запитаннями до підтримки.
Працює в компанії, що займається розробкою маркетплейсу. На початку своєї роботи головна проблема проекту полягала у недостатньому тестовому покритті, яка впливала на якість роботи сервісу.
Крім того, Олена виявила кілька критичних проблем у продукті на ранніх етапах розробки, що дозволило внести необхідні зміни та запобігти серйозним проблемам у майбутньому.
Це допомогло досягнути цілей бізнесу щодо якості та швидкості обробки замовлень. Також Олена за допомогою підтримкиTJHelpers вирішила проблему браку документації, ввела систему створення та оновлення документації на постійній основі, що запобігло непорозумінням між командою та зберегло час на наступних етапах проєкту.
Олена постійно вдосконалює свої навички, зараз вивчає Java вTJHelpers та готується змінювати кваліфікацію на QA Automation.